МТ-Спорт; Кременчуг сауна финская
МТ-Спорт “Фінська сауна”
У наш час, на щастя, все більше людей знову почали замислюватися про здоровий спосіб життя. А що таке здоровий спосіб життя? Це не тільки відмова від алкоголю і куріння, заняття фізкультурою і спортом, правильне харчування, повноцінний сон і свіже повітря. Гігієна і загартовуючи процедури в цьому сенсі теж дуже важливі, і з цієї точки зору фінську сауну можна вважати одним з найбільш ефективних засобів оздоровлення організму.

Медики вважають фінську сауну відмінним способом очищення організму від шлаків і відновлення роботи м’язів. Тому відвідування сауни рекомендується після тренувань і будь-яких спортивних занять. Сауна допомагає розслабитися, зняти стрес, і звичайно, позитивно впливає на шкіру.

Відомо, що наша шкіра відображає стан здоров’я в цілому. Судити про здоров’я людини можна за кольором шкіри, її пружністю та еластичністю, сальністю і вологістю, а також по товщиною шарів. Вважається, що здорова шкіра повинна мати рожевий відтінок, завдяки гарному кровопостачанню.

Користь фінської сауни

Фінська сауна покращує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект без всякої алергії, на відміну від багатьох косметичних засобів. Позитивний вплив на шкіру сауна може надавати навіть при захворюваннях: псоріазі, кропив’янці, екземі, фурункульозі, акне, не загоюванні рубців і ран.

Корисною для здоров’я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури. Температура у фінській сауні, в порівнянні з російською лазнею, може бути дуже високою – до 100 ° C, зате вологість набагато нижче – всього близько 15%.

Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання кров’ю слизових оболонок дихальних шляхів, і збуджує їх клітини. Сильний розігрів тіла покращує і прискорює обмінні процеси – цим пояснюється і позитивний вплив на шкіру.

В результаті відвідування фінської сауни не тільки видаляються безліч токсинів і шлаків. Наші легені починають працювати інтенсивніше, серце активніше перекачує кров, стимулюється кровообіг у всьому організмі, що позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи.