МТ-Спорт; Кременчуг; Фитнес и йога
МТ-Спорт “Fitness & Yoga”

Це актуальний напрямок, що поєднують в собі основи фітнесу та йоги. Це програма, що включає в себе основні асани йоги, вправи пілатеса, стрейчинг і релаксу. Заняття проходять в помірному темпі під спокійну музику, спрямовані на зміцнення м’язів, надання суглобам і зв’язкам еластичності і рухливості, розвиток гнучкості тіла, зняття психо-емоційного напруження. Статичні вправи допоможуть розвивати силу і витривалість, максимально задіюючи різні групи м’язів.

Особлива увага приділяється хребту і зміцненню мускулатури спини і преса, тому заняття відмінно підійдуть для коригування постави. Додання рухливості кожному відділу хребта допомагає як запобігати виникненню проблем безпосередньо з самим хребтом і багатьма системами організму, так і усувати вже існуючі (після консультації лікаря).

Вправи на розтяжку не тільки додадуть підтягнутість силуету фігури, підвищать самооцінку і впевненість в собі, а й ефективно допоможуть боротися з целюлітом (дистрофічними змінами в підшкірно жирові шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку). Тренування природним чином нормалізують вагу за рахунок своєрідної техніки дихання. Заняття підходять для будь-якого віку і рівня підготовленості.