МТ-Спорт; Кременчуг; Табата-интенсив
МТ-Спорт «Tabata- Intensive»

Інтенсив Tabata (інтервальне тренування) — це такий вид фітнес-тренування, в якому проміжки інтенсивного фізичного навантаження чергуються з фазами відновлення в рамках одного заняття.
Навіщо потрібні інтервальні тренування?
Подібне чергування використовують для підвищення ефективності тренування, оскільки воно дозволяє займатися з більшою інтенсивністю до настання втоми.
Крім того, в процесі інтервальних тренувань спалюється більше калорій, що призводить до впевненої втрати ваги.
Отже, система tabata — це своєрідний фітнес-інтенсив. Недовга, але дуже інтенсивне тренування. Один цикл tabata займає 4 хвилини. За цей час ви встигаєте зробити 8 вправ (по 20 секунд на кожне) з короткими перепочинками по 10 секунд.

Переваги TABATA

  • Після тренування спалювання жиру триває протягом доби. Причому йде він з не меншою інтенсивністю, ніж безпосередньо під час навантаження. Простіше кажучи, вправи закінчені, а тіло продовжує приходити в форму.
  • Процес тренування простіше не придумати: 20 секунд виконуємо вправи в найшвидшому темпі, потім 10 секунд на відпочинок. І так 4 хвилини. Дуже важливо під час такого тренування викладатися на всі 100%.
  • При наявності навіть 20 хвилин вільного часу (5 чотирихвилинного циклів Табата рекомендуються як навантаження середнього рівня) можна досить швидко підтягти «проблемні зони» і в цілому поліпшити самопочуття.
  • Табата — заняття допоможуть пропрацювати не тільки окремі групи м’язів, але і все тіло в цілому. Необхідно лише підібрати комплекс вправ і з максимальною віддачею виконати всі по цій техніці.
  • Для отримання досить швидких і стійких результатів досить 3-4 тренувань на тиждень.
  • Тabata дуже підвищує витривалість серцевого м’яза. Навіть новачки, що почали займатися за цією системою, відзначають зменшення задишки, підвищення загального самопочуття і тонусу.